Dreamaran.pl

Witamy w Rodan Sail

Rodan to firma działająca w szeroko pojętej branży reklamowej od ponad 30 lat. Naszym największym projektem była kampania wizerunkowa Allegro z wykorzystaniem 60-metrowego sterowca, której efekty są widoczne do dziś w wielu publikacjach on-line i off-line. A kampania ta miała miejsce w 2007 roku.

Teraz chcemy zapraszać ludzi żądnych wrażeń na wyjątkowe żeglarskie wyprawy na pokładzie turystycznej formuły 1 – trimarana Dragonfly 28 Sport. To łódka, która pod żaglami powoduje, że za rufą gotuje się woda.

Oficjalny ambasador Dragonfly

Jesteśmy ambasadorem marki Dragonfly w Polsce. Dragonfly to marka z ponad 50-letnim doświadczeniem w budowie najlepszych trimaranów dla klientów na całym świecie.

Szkolenia na trimaranie

Prowadzimy szkolenia pomagające żeglarzom śródlądowym w bezpieczny sposób przenieść się na morze i uwierzyć we własne siły. Oferujemy trzy rodzaje szkoleń.

Sezon 2021 na Bałtyku

Sezon 2021 – będzie naszym piątym na Morzu Bałtyckim (ponoć najtrudniejszym morzu na świecie). Do tej pory nie zostawiliśmy za sobą nikogo niezadowolonego.

Doświadczony sternik morski

Jacek Rogoziński

Od 50 lat uprawia żeglarstwo, jego wielkim mistrzem i mentorem jest Pan Janusz Knasiecki, jeden z najbardziej utytułowanych żeglarzy sportowych w historii.

Janusz Knasiecki zdobył w swojej karierze 16 tytułów mistrza Polski, 3 tytuły wicemistrza Polski, 1 tytuł mistrza Włoch, 1 tytuł wicemistrza Niemiec, a już w wieku 13 lat został wicemistrzem świata w klasie cadet.

Jacek Rogoziński posiada patent jachtowy sternik morski, od 5 lat pływa zawodowo po Bałtyku trimaranem Dragonfly 28 sport. Do tej pory udało mu się na tym najtrudniejszym akwenie bezpiecznie pokonać ok 6000 mil morskich.