DREAMARAN | Rodan Agencja Reklamowa

Rodan zaprasza na imprezy integracyjne na pokładzie Dragonfly 28 Sport – prawdopodobnie najszybszego żaglowego turystycznego trimaranu w Polsce. Zaczynamy już w maju na Jeziorze Powidzkim, bazą będzie Hotel Moran, a piękne i doskonale położone jezioro (bardzo dobry dojazd) poligonem prób i testów naszego trimaranu.

Safety first, więc po krótkim omówieniu zasad bezpieczeństwa i dopasowaniu kamizelek spotykamy się na łodzi zacumowanej na przystani. Briefing, przydział funkcji na jachcie i… Ruszamy!

Żeglugi na tym niezwykłym i fascynującym jachcie uczymy się w jednej z sześciu konfiguracji żagli pozwalających idealnie dopasować się do panujących warunków. Potem ćwiczymy halsowanie i zwroty. Na końcu odbędzie się egzamin: pętla o długości 4-10 Mm, na czas. Potem relaks, powrót do bazy i omówienie ćwiczeń, certyfikaty, zdjęcia i koniec dnia pierwszego.

To przykładowy scenariusz szkolenia. Idealna grupa to trzy osoby. Istnieje możliwość zorganizowania dojazdu z Konina lub Poznania, obsługi fotograficznej, noclegu i wyżywienia w różnej formie oraz zajęć dodatkowych. W przypadku większej grupy dzielimy się na zespoły trzyosobowe.

Więcej szczegółów? napisz na:
rodan@rodantv.pl


Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8 Slideshow Image 9 Slideshow Image 0
RODAN Agencja Reklamowa Sp. z.o.o., Sp. k. · ul.Opłotki 21 · 60-012 Poznań | Polityka prywatności